Adjon új életet audio berendezésének a SparkoS PRO to Dual DIP8 Adapterrel. Ez az okos adapter az audiophilek számára készült, akik a hangélményük javítását keresik a hagyományos dupla DIP8 op-amp-ok cseréjével. Az adapter kulcsa abban rejlik, hogy képes két különálló Sparkos SS2590 PRO diszkrét op-amp-ot elhelyezni. Ezek az op-amp-ok, ellentétben a hagyományos integrált áramkörökkel, külön komponensekből készülnek, amit egyesek a jobb hangminőség kulcsának tartanak.
A SparkoS PRO to Dual DIP8 főbb jellemzői
- Frissítés diszkrét op-amp-okra: Ez az adapter lehetővé teszi, hogy a hagyományos DIP8 op-amp-ot két nagy teljesítményű Sparkos SS2590 PRO diszkrét op-amp-ra cserélje. Ezeket a diszkrét op-amp-okat egyes audiophilek előnyben részesítik, mivel potenciálisan jobb hangminőséget biztosítanak a hagyományos integrált áramkörű op-amp-okhoz képest.
- Kettős csatornás képesség: A két SS2590 PRO használatával az adapteren a két op-amp függetlenül működik sztereó alkalmazásokban.
- Költséghatékony frissítési lehetőség: A berendezése frissítése ezzel az adapterrel és az SS2590 PRO op-amp-okkal potenciálisan javíthatja a hangminőséget anélkül, hogy az egész áramkört cserélni kellene.
Termék részletek SparkoS PRO to Dual DIP8
SparkoS PRO to Dual DIP8 adapter (csak az adapter)
Az adapter maga hidat képez, lehetővé téve, hogy az SS2590 PRO-kat egyetlen DIP8 foglalatba telepítse az eszközén. Ez a felstackelt kialakítás tökéletes sztereó alkalmazásokhoz, mivel mindkét SS2590 PRO függetlenül működik. Az upgrade folyamata viszonylag egyszerű, mivel az SS2590 PRO-kat forrasztani kell az adapter lapra. Ez a költséghatékony megoldás jelentős hangminőség-javulást kínál anélkül, hogy az egész áramkört cserélni kellene.